• Пошук
  • UA RU

Енергомашспецсталь виготовить обладнання для французьких комбінатів

Енергомашспецсталь поставить устаткування для підприємств ArcelorMittal і Метінвест

Енергомашспецсталь поставить устаткування для підприємств ArcelorMittal і Метінвест

Завод Енергомашспецсталь (ЕМСС) виготовить валки для двох французьких сталеливарних комбінатів ArcelorMittal.

Про це повідомляє Металопостачання  і збут.

Замовлення на виробництво чотирьох опорних валків для станів гарячої прокатки вже видано в виробництво.

Зокрема, два валка загальною вагою 107,4 т будуть виготовлені для заводу ArcelorMittal Fos-sur-Mer. Ще два валка будуть поставлені комбінату АМ Mardyck. Загальна маса замовлення 80,4 т. Постачання готових виробів запланована на I і IV квартал 2018 р. Валки з маркою ЕМСС призначені для виробництва сталевого листа товщиною від 2 до 10 мм.

Крім цього, ЕМСС уклала контракт на виготовлення і поставку партії роликів для рольгангів Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча. В обсяг даної поставки увійдуть 20 роликів загальною вагою 69 т. На ЕМСС вироби пройдуть повний цикл виробництва і будуть поставлені замовнику в листопаді-грудні 2017 р.

Нагадаємо, підприємство Енергомашспецсталь виграло тендер на виробництво ротора турбіни низького тиску масою 88,7 т для поставки в Індію.


Енергомашспецсталь - металургійне підприємство на території міста Краматорська. Спеціалізується на випуску литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для важкого, енергетичного і транспортного машинобудування, металургійної, цементної, гірничодобувної та інших галузей промисловості.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів