• Пошук
  • UA RU

Київський метрополітен хоче оновити склад для нових станцій

До кінця 2019 року метрополітен планує відкрити дві станції на Сирецько-Печерській лінії. Для їх обслуговування необхідно близько 50 вагонів
Фото: КП Київський метрополітен/Facebook

До кінця 2019 року метрополітен планує відкрити дві станції на Сирецько-Печерській лінії. Для їх обслуговування необхідно близько 50 вагонів

Київський метрополітен планує закупити 65 нових вагонів до кінця 2020 року.

Про це заявив глава київського метрополітену Віктор Брагінський в інтерв'ю liga.net.

"Придбання нового рухомого складу на цей рік не планується. Але до кінця 2020 року потрібно буде купити 65 нових вагонів", - сказав він.

За його словами, частина вагонів буде замінена у складах, які відпрацювали свій граничний термін експлуатації. Також до кінця 2019 року метрополітен планує відкрити дві станції на Сирецько-Печерській лінії. Для їх обслуговування необхідно близько 50 вагонів.

Раніше повідомлялося, що до кінця 2019 року в Києві відкриють дві нові станції метро.

Також Київська міська державна адміністрація (КМДА) домовилася з китайською компанією China Railway International Group (CRIG) про будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену буде складатися з 14 станцій, 3 пересадочних вузлів і 1 електродепо. Будівництво лінії буде здійснюватися у 2 черги, кожна з яких триватиме 3-4 роки.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів