• Пошук
  • UA RU

Одразу чотири підприємства отримали право на експорт в ЄС

Одне з підприємств отримало право експорту молока і молокопродуктів до ЄС
Фото: body.ba

Одне з підприємств отримало право експорту молока і молокопродуктів до ЄС

12 вересня 2017 року ще чотири українські підприємства з виробництва харчових продуктів тваринного походження отримали право експорту на ринок Європейського Союзу: по одному з виробництва яєць, харчового і молока та молокопродуктів і два - риби і рибної продукції.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Тепер до країн Європейського Союзу мають право експорту 286 українських підприємств, у тому числі 106 виробників харчових продуктів, зокрема, виробники м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока та молочних продуктів.

Також до Євросоюзу можуть експортувати свої товари 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження.

Також у Кабміні зазначили, що в 2016-2017 роках Держпродспоживслужба проводила переговори з 22 країнами по експорту української продукції тваринного походження на зарубіжні ринки.

Нагадаємо, що на початку вересня українська компанія вперше отримала дозвіл на поставки яєць в ЄС.

Також повідомлялося, що філія групи компаній Milkiland, був внесений до переліку підприємств, які можуть поставляти продукцію в країни Європейського Союзу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів