• Пошук
  • UA RU

Влада Києва веде переговори з китайською компанією про будівництво метро на Троєщину

Київ має намір домовитися з китайської CRBC про будівництво гілки метро на Троєщину

Київ має намір домовитися з китайської CRBC про будівництво гілки метро на Троєщину

Київська міська державна адміністрація має намір домовиться з китайською компанією China Road and Bridge Corporation (CRBC) про будівництво гілки Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Про це йдеться в листі компанії на ім'я першого віце-прем'єра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, текст якого мають Українські новини.

"Китайською стороною запропоновано підписати меморандум про співробітництво у проекті. Проект меморандуму знаходиться на розгляді в департаменті управління міжнародних відносин Київської міської державної адміністрації", - сказано в ньому.

Зазначено, що представники КМДА провели ряд зустрічей з представниками компанії та запевнили їх зацікавленості в співпраці.

За пропозицією китайської сторони Київ повинен профінансувати 15% від загальної вартості проекту, а китайський консорціум - 85%.

Сукупні активи CRBC становлять близько 4,3 млрд юанів (171,22 млрд гривень) та чисті активи складають близько 1,5 млрд юанів.

Її великі проекти включають Дунхай-міст, Ханчжоу Бей Бридж, Шанхайський міст річки Янцзи і Jintang-міст.

Нагадаємо, що Київська міськадміністрація оцінює будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина у 31,55 млрд гривень.

Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену буде складатися з 14 станцій, 3 пересадочних вузлів і 1 електродепо.

Будівництво лінії буде здійснюватися у 2 черги, кожна з яких буде тривати 3-4 роки.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів